wtorek, 26 października 2010

wyniki trendsetters 2009

nie mogę uwierzyć że zagapiłam się i nie opublikowałam wyników. A więc tak - udało się :) wynik sprawił mi ogromną radość ale też nałożył na mnie obowiązek by być jeszcze lepszą w tym co robię. Przede mną zima, okres kiedy mniej pracuję, będzie chwila na przemyślenia, analizę tego kończącego się sezonu. Bardzo się cieszę że mam w sobie nadal tą motywację by lepiej, więcej, uważniej. Bez tego byłoby ciężko co roku podchodzić do zleceń z takim samym zapałem. Czasami nie jest fajnie - np gdy trafiam na parę z którą kompletnie nie mam porozumienia, takie zlecenia wypalają - ale mam chyba ogromne szczęście że 99% moich par to ludzie którzy zapalają iskrę w moim oku. Ludzie których wspominam z przyjemnością, nietuzinkowi, zakochani (nadal mnie rozczula gdy widzę zakochaną w sobie parę).

Tak więc chciałabym tutaj podziękować swoim wszystkim parom :) To dzięki Wam już piąty rok wykonuję najlepszą pracę na świecie :) to dzięki Wam chcę to nadal robić. Bardzo Wam dziękuję.

Podobno w kategorii plener oddano 1700 !!! głosów. Niesamowita liczba, bardzo dziękuję tym którzy na mnie głosowali. Resztę zwycięzców i same wyniki możecie zobaczyć na stronie Bridelle

3 komentarze:

ola dmowska pisze...

serdeczne gratulacje!
byłam wśród tych 1700 głosów ;)
Tworzysz Ewo piękne obrazy... takie, które zapadają w pamięć, choć osoby na nich nie są mi bliskie...
Serdeczności!

HANNAH - UNE FEMME pisze...

GRATULACJE
GRATULACJE
GRATULACJE

kinga taukert_studio navigo pisze...

Ewa, najserdeczniejsze gratulacje, ogromnie się cieszę :))